Beleef en beweegdag

Op vrijdag 14 september vond op het meerpaalplein de Color JOGG plaats, waar deelnemers al rennend een parcours afleggen en met gekleurd poeder werden bestrooit.

Aansluitend aan dit evenement vond voor de 2e maal de Beleef en -beweegdag voor mensen met een beperking plaats. Beide evenementen maken onderdeel uit van de nationale sportweek die officieel op 15 september van start gaat. Onze vereniging liet zich ook van haar beste kant zien. De leden van de ritmische gym hebben iedereen op het plein kunnen laten kennismaken met de sport. Zij verzorgden 2 leuke demonstraties met bal en verder lieten zij technieken zien met o.a. hoepels en touwtjes. Uiteraard werden er ook de mooie nieuwe verenigingsfolders van de vereniging uitgedeeld zodat anderen ook kunnen zien wat onze vereniging nog meer te bieden heeft. Verder kon men deze avond nog deelnemen aan verscheidene andere clinics zoals o.a. Lucky Wheels, Bocce en zitdansen. Op vrijdag 21 september zal de ritmische gymnastiek nog 1 maal namens Flevostar in actie komen tijdens “Do it in Dronten” welke in het gebouw van de Meerpaal plaatsvindt. Alle reguliere sportaanbieders uit Dronten zullen zich dan presenteren tijdens verscheidene demonstraties op een podium.